top of page

Eestikeelse lisamaterjali tutvustused

ja filmide otsevaatamine

Raamatud

Uus raamat praegu müügil!

1. Vaktsineerida või mitte?                

Stefano Montanari, Antonietta M. Gatti, Serge Rader,

ilmus 14.12.2018, kirjastus Südailm, 212 lk

Põhjalik kirjeldus vaktsiinide ajaloost ja vaktsiinide sisaldusest. Raamatu autorid kirjeldavad oma nanodiagnostika laboris teostatud uuringute tulemusi ja nende ümber käimasolevaid arutelusid. Tänu spetsiifilisele elektronmikroskoobi tehnikale tõestasid nad metallide nanoosakeste olemasolu vaktsiinides. Raamat analüüsib põhjalikult farmaatsiatööstuse meetodeid ja kontrollorganite tööd. See raamat annab meile pidepunktid, et võtta vastu antud teemat puudutavaid olulisi otsuseid, sest mängus pole midagi vähemat kui meie endi ja meie laste tervis.

Stefano Montanari ja Antonietta Gatti on rahvusvaheliselt tuntud Itaalia teadlased, kes panid aluse uuele teadusharule meditsiiniuuringute vallas: nanopatoloogiale ehk distsipliinile, mis käsitleb toksiliste ja anorgaaniliste tahkete nano- ja mikroosakeste poolt põhjustatud haigusi. 
Tegeledes tuhandete selle ala patoloogiliste juhtumitega, analüüsisid nad mitmekümne vaktsiini sisaldist. Antud teoses annavad nad sellest ainulaadse ülevaate. 

Piisavalt keeruline raamat, mida on huvitav lugeda ning mis sisaldab palju hämmastavaid fakte vaktsiinidega toimuvast. 

2. Vaktsineerimine Varjatud tõde  

Michel Georget, ilmus 2010, kirjastus Stella Borealis, 448 lk

Vaktsineerida_või_mitte_raamatu_kaas.jpg
Picture 2513.jpg

Molekulaarbioloogia professor Michel Georget on ära teinud raske ja peaaegu võimatuna näiva töö – põhjalikult uurinud vaktsineerimist puudutavat teaduslikku ja statistilist materjali, detektiivi kannatlikkusega võrrelnud dokumente, ajanud pooltõdede ja kuulujuttude keskel tõe jälgi ning toob oma teoses „Vaktsineerimine. Varjatud Tõde“ lugeja ette selle hiiglasliku töö tulemused. Ta paljastab mehhanisme, mida kasutavad vaktsineerimise pooldajad, et manipuleerida inimesi käituma soovitud viisil.

Lugeja ei ole enam üksi, ta saab toetuda soliidsele teaduslikule faktoloogiale ning teha selle põhjal otsuseid iseenda ja oma lähedaste tervise huvides.

 

Raske ja keeruline raamat, kuid väga põhjalik lugemine inimesele, kes tahab lõpuni kõigest aru saada.

​3. Vaktsineerimise alternatiivid

Zoltan Rona, M.D., ilmus 2009, kirjastus Stella Borealis, 78 lk

See raamat ei proovi muuta lugeja senist seisukohta vaktsiinide vajalikkusest, vaid annab teada looduslikest ja turvalistest alternatiividest. See info on vajalik kõikidele lapsevanematele, kellel keerlevad peas küsimused „Kas vaktsineerida oma last või mitte?“, „Kas vaktsineerimine on ohutu või ohtlik?“, „Kas vaktsineerimisel on olemas looduslikke alternatiive?“

Raamatus käsitletavad teemad:
· Kuidas vaktsiinid organismis toimivad
· Vaktsiinide koostis ja ohtlikud lisandid 
· Seos autoimmuunsete haigustega
· Immuunsüsteemi tugevdamine
· Homöopaatilised ravimid
· Millised on vaktsineerimise alternatiivid

Kerge raamat, mis ei püüa hoolikalt kõike teaduslike põhjendustega keeruliseks teha  

9789949188567.jpg
Filmid

1. Vaktsineerida!?! - Sest Sina Otsustad...

2015 aasta Eestlaste oma film, produtsent Peeter Proos, kestab 1,5 tundi

Üks Eesti pere räägib oma lapse invaliidistumisest vaktsiinide tõttu. Proviisor Terje Tähe valgustab vaktsiinide efektiivsuse probleeme, abiainete kahjulikku mõju (alumiinium, elavhõbe, neomütsiin jt), vaktsiinide kõrvalmõjusid ning tunnistab, et kriiskav nutt on ajukahjustuse tunnus. Ekraanile kuvatakse haigestumise graafikud läbi sajandi, kus on näha haiguste vähenemine ammu enne vaktsiinide tulekut. Võrdluseks tuuakse samasugused graafikud kõhutüüfuse ja sarlakite kohta, mis on ära kadunud ilma vaktsiinideta. Film lükkab veenvalt ümber mitmed vaktsiinimüüjate argumendid.

Doktor Jaan Suurküla räägib vaktsiiniäri mustadest tagamaadest, korruptsioonist ja sellest kuidas 95% gripivaktsiinide teadustöödest on manipuleeritud, osalt võltsitud ja alla teadusliku taseme.  Räägitakse loomuliku immuunsuse tekkimise põhimõttest,  immuunsüsteemi läbipõlemisest vaktsiinide tõttu ja terve ekraan kirjutatakse täis võimalikke kõrvaltoimeid vaktsiini infolehelt. Räägitakse narkolepsiast, mida tekitas seagripi vaktsiin Pandermix. Paljuräägitud seagripi pandeemiat kunagi ei saabunud, kuid sajad inimesed said narkolepsia ning vaktsiin tõi kaasa surmajuhtumeid.

2. Kuidas ära tunda vaktsiinikahjustust?

2018 a animatsioon eesti keeles, kestab 3,2 minutit

3 minutit kestev kokkuvõtlik õppefilm teeb kiire ülevaate kergetest, mõõdukatest ja tõsistest vaktsiini kõrvalmõjudest. Kui väikelaps pärast vaktsineerimist tundide kaupa kriiskavalt ja lohutamatult nutab, ei hoia enam silmsidet, lakkab naeratamast või kaotab tekkima hakanud kõne - ütleb arst murelikule lapsevanemale, et “see kõik on normaalne” ja “vaktsiinidega siin küll mingit seost pole, see on kokkusattumus”.  

Filmike aitab endal aru saada, kas tegu võib olla vaktsiini kõrvalmõjuga.

 

bottom of page