top of page

Kuidas ära tunda vaktsiinikahjustust? 

Tegemist võib olla vaktsiinikahjustusega kui lapse käitumine või terviseseisund muutub pärast vaktsineerimist. USA vaktsiinikahjustuste süsteem on koostanud tabeli, milliste vaktsiinikahjustuste ja nende ilmnemise aja korral on võimalik kaebust esitada. Vaata tabelit siit: https://www.hrsa.gov/vaccinecompensation/vaccineinjurytable.pdf

Silmas tuleb pidada, et esitatud tabel EI kajasta kõiki võimalikke kõrvalmõjusid ning nende kohta on vaja lugeda vaktsiini infolehte. Lingid infolehtedele leiad käesoleva kodulehe vaktsiinide lehelt.

Vaktsiinikahjustusest annavad märku mitmed silmaga nähtavad tunnused, millele lisan levinud selgitused lastevanemate kaebustest. Kõik need tunnused viitavad, et lapse aju on saanud suuremal või vähemal määral kahjustada, enamasti ajuturse või mikroinsultide (aju veresoonte lõhkemise) tõttu.:

 • Muutused käitumises
  “Ta ei maganud enam hästi ja kadus söögiisu. Tal tekkisid tõsised jonnihood ja ta hakkas sageli kisendama ilma selge põhjuseta. Ta oli normaalne, rõõmus laps, kuid pärast süsti läks tema käitumine kontrolli alt välja. Ta muutus täiesti teistugusest lapseks, mis on meid surmani ära hirmutanud. Me oleme imestunud, et mis temaga küll juhtus?”

 • Tahtmatud liigutused (tikid)
  "Märkasime, et ta viskab pead kuidagi imelikult ja teeb naljakaid grimasse. Me polnud kunagi varem midagi sellist tema juures näinud. See tundus imelik." 

 • Ebasümmeetriline nägu ja silmad  (mis  võib olla insuldi tunnus)
  "Varem ta vaatas täiesti otse ja naeratus oli ilusti sümmeetriline. Pärast vaktsineerimist hakkas üks silm pisut väljapoole kiskuma, naeratades vajus üks suu pool alla ning rahulolekus olid tema suunurgad vajunud imelikult alla. Me ei saanud aru, miks tema näoilme nii järsku muutunud oli." 

 • Koordinatsioonihäired 
  “Pärast vaktsineerimist märkasime, et laps nagu ei suudaks enam sirgelt käia ja tal tekkisid raskused lusika suhu panemisel. Seetõttu tahtis ta väga lusika asemel kätega süüa.

 • Ülemäärane magamine, ei reageeri ümbritsevale “Meie beebi kustus täiesti ära pärast oma 6 kuu vaktsiine. Me ei suutnud teda söötmiseks äratada ega teha midagi tervelt 12 tundi.” 

 • Imelikud hood
  “Tema silmad olid pärani lahti, siis ta viskas silda ja röökis, ning siis muutus täiesti lõdvaks ja teadvusetuks. Tal on siiani selliseid hoogusid ja seda on väga hirmutav vaadata.”

 • Kokkuvarisemine või šokk
  “Meie beebi muutus üleni valgeks ja tema suu ja selle ümbrus muutus siniseks.  Ja siis ta muutus täiesti lõdvaks ja jõuetuks. Ma mõtlesin, et ta sureb.”

 • Krambid
  “Tema silmad tõmblesid ja lõug värises, tema keha muutus üleni jäigaks ning siis hakkas rappuma. Ma olin väga hirmul kui teda vaatasin...”

 • Pea tagumine (vastu seina, põrandat, mööblit vms), kätega pea peksmine 
  “Meie 18 kuune poeg hakkas taguma oma pead ja hakkas ennast keerutama pärast vaktsiinide saamist. Ta muutus hüperaktiivseks ning oli pidevas liikumises. Me ei suutnud teda peatada. Kartsime, et ta teeb viga oma koljule. Alles hiljem mõistsime, et see on vaktsiinikahjustus."

 • Kõrge palavik (üle 39° )
  “Ta palavik tõusis üle 40. Tundus nagu ta põleks seestpoolt, iga tema kehaosa kuumas. Arst käskis anda lihtsalt palavikualandajat, kuid me olime tõsiselt hirmunud, sest tal polnud kunagi varem nii kõrget temperatuuri olnud.”

 • Kõrge hääletooniga kiljumine (mis võib olla ajuturse tunnus)
  “Ta karjus kiljuva, kriiskava häälega nagu tal oleks tõsiselt valus ja see kestis terve päeva. Mida iganes ta tegi, kiljumine ei lõppenud. See oli selline hääl nagu teda oleks piinatud.”

 • Silmside kaotamine
  “Järgmisel päeval pärast oma süste meie 1,5 aastane laps ei vaadanud meile enam otsa. Me püüdsime saada temaga silmsidet, kuid ei suutnud. Ta oli nagu üleöö muutunud. Meil polnud sel hetkel aimugi, mis temaga juhtus, kuid nüüd me teame, et ta sai vaktsiinikahjustuse.“

 • Vaimne ja füüsiline taandareng
  “Minu 18 kuune poeg lõpetas käimise ja rääkimise pärast vaktsineerimist. Tal arenesid välja mitmed allergiad, pidev kõhulahtisus, sagedased kõrvapõletikud ja ta hakkas olema pidevalt haige. Iga teine nädal olin ma jälle arsti juures saamas antibiootikume või muud ravi. ”

 • Sensoorsed aistingute probleemid
  “Paar nädalat pärast lasteaias tehtud vaktsiine ei talunud meie poeg enam ühtegi lipikut oma riiete siseküljel, tema sokid tuli panna alati täpselt sirgu ja ta muutus ülitundlikuks kõikidele helidele, valgusele ja puudutustele. Ta muutus kergelt ärrituvaks ning tema kasvataja ütles, et ta ei suuda lasteaiatundides enam istuda ega tähelepanu fokuseerida. Ta ei ole enam see rahulik ja rõõmus poiss, kes ta enne oli."

 • Nahalööbed, nõgestõbi ja paistetus 
  “Süstekohale tekkis suur ja kuumav muhk, mis püsis seal mitu nädalat. Samuti hakkas tal pidevalt tekkima mingid lööbed, mida tal varem ei olnud." 

Pikaajalised vaktsiinikahjustused: 

 • Verehaigused

 • Autoimmuunsed haigused: Sclerosis Multiplex, Guillain-Barre sündroom (haigus mil immuunsüsteem ründab närve), astma, artriit, allergiad, diabeet

 • Bakteriaalsed haigused: pidevad kõrvapõletikud, meningiit, mononukleoos

 • Neuroloogilised kahjustused: epilepsia, krambid, demüelinisatsioon (närvide kaitsekihi hävimine), tikid, tõmblused

 • Ajukahjustused: halvatus, paralüüsid, insult, vaimupuue, lihaskontrolli kaotus, autism, õpiraskused, tähelepanuhäired

 • Äkksurm (sh hällisurm)

Veel sümptomite selgitusi inglise keeles:

http://www.modernalternativehealth.com/2016/03/18/10-signs-of-vaccine-reaction-and-damage/

Vaata väikest õppefilmi "Kuidas ära tunda vaktsiinikahjustust?":

(Eesti keeles, 3 min)

Vaktsiin võib põhjustada mitmeid tõsiseid, kroonilisi ja elukestvaid haigusi

AJUKAHJUSTUSED

 

Kuigi paljud ajukahjustused ei ole silmaga näha, on osadel juhtumitel silmaga nähtavad tunnused. 

Te võite arvata, et teie lapse ebasümmeetriline naeratus, allavajunud näopool, suunurgad või veidi laisk silm on teie lapsele iseloomulik eripära, kuid kahjuks see pole nii. Need on mikroinsultide tõttu tekkinud ajukahjustuse tunnused. Sageli on see märk palju ulatuslikumast kahjustusest ajus, mis annab tunda siis kui laps kooli läheb ning seal hästi hakkama ei saa.

 

Loe selle kohta raamatut Dr. Andrew Mouldeni elutööst vaktsiinide ja ajukahjustuste seosest, mis pandi kirja tema kolleegide poolt pärast doktori kummalist surmajuhtumit 50 aastasena 2013 aastal. Paljude piltide ja lihtsate selgitustega raamatul on 150 lk ja see on inglise keeles

Eestikeelse Mouldeni raamatu saad osta SIIT

Vaata uudist Ben Zelleri juhtumist, kus laps sai eluaegse ajukahjustuse MMR vaktsiini tõttu ja Dr. Andrew Mouldeni tööst (eestikeelsed subtiitrid, 2 min)

Näo ebasümmeetria vaktsiinijärgse insuldi tõttu.

 

Laps sündis täiesti sümmeetrilise näoga ning mõlemad silmad vaatasid otse.

 

Vahetult pärast vaktsiini saamist vajusid silmad kõõrdi ning nägu muutus asümmeetriliseks (mis on tunnuseks veresoonte lõhkemisele ajus). 

 

Pärast mitmeid kõõrdsilmsust korrigeerivaid operatsioone on laps nüüd ühest silmast pime.

 

Kuula ema tunnistust.   (Inglise keeles, 19 min)

Veel pilte silmaga nähtavatest ajukahjustustest:

47181792_2475062022520167_52010828471541

Enne ja pärast 1,5 a vaktsiine (TDap, MMR ja HepA)

Pärast 1 a MMR vaktsiini

Ajukahjustus võib olla vaikne.

 

Allolevas videos ei ole tegemist ainult põletikulise süstekohaga vaid ka neuroloogilise kahjustusega. Pealtnäha võib tunduda, et laps on lihtsalt vaikne, kuid tegelikult võitleb ajukahjustusega.

KRAMBID

Krambid on väga levinud kõrvalmõju, mis on nimetatud peaaegu kõikide vaktsiinide infolehtedel. Tekkinud krambid võivad olla vaid ühekordne reaktsioon vaktsiinile või hakkab laps vaevlema krampide käes iga kord kõrge palavikuga või tekib eluaegne krambitamine ehk epilepsia. Kõik kolm varianti on võimalikud.

Kahjuks on krambid ka sümptomiks teistele neuroloogilistele kahjustustele, mis võivad selguda alles hiljem.

Vaata, milline näeb välja väikelapse krambihoog pärast vaktsineerimist ja 18 a hiljem.

VÄGA RASKED AJUKAHJUSTUSED

Kui eelpool kirjeldatud juhtumitel võib vaktsiinikahjustus jääda teadmatule märkamatuks ning avalduda alles hiljem kui laps ei hakka õigeaegselt kõndima ja rääkima ning on koolis hädas õppimisega, siis rasked vaktsiinikahjustused saavad vanematele teatavaks oma raskuse tõttu kohe.  

Vaata allolevat klippi tüdrukust, kes sündis normaalsena, kuid sai tugeva ajukahjustuse kolmanda elukuu vaktsiinide tõttu. Dr. Bergman, kes kinnitab, et tegemist on vaktsiinikahjustusega, püüab lapse peas oleva surve tõttu tekkinud pea kuklashoidmist korrigeerida. Klipp kestab 6 min ja on arusaadav ka neile, kes keelt ei oska:

SURM

Imikute äkksurmad (SIDS) leiavad sageli aset tervete imikutega vahtult peale vaktsiine. Ametivõimud ja vaktsiinimüüjad kinnitavad nagu ühest suust, et kuigi nad ei tea, mis on surma põhjus, siis nad on kindlad, et põhjus pole vaktsiinis ja surm oli "juhus". Kuigi USA vaktsiinikohus maksab perele taoliste juhtumite korral 250 000 dollarit hüvitist lapse surma eest, siis põhjuslikku seost surma ja vaktsiini vahel eitatakse lõpuni.

Allolevas 6 min teleklipis on kajastatud kolme niisugust juhtumit USAs. Väikese guugeldamisega leiate selliseid juhtumeid väga palju.

Noore arsti beebi Victoria sureb pärast vaktsiine, mis ajendab arsti vaktsiinikahjustusi uurima. Oma suureks üllatuseks leiab ta terve hulga teadustöid, mis kinnitavad vaktsiinide tõsiseid kõrvalmõjusid nagu sclerosis multiplex, krooniline artriit, astma ja entsefaliit ehk pea- ja seljaaju põletik, mis võib põhjustada surma või tõsiseid neuroloogilisi kahjustusi.

 

Teda jahmatas ka tõsiasi, et vaktsiiniuuringutes ei pruugi olla kasutatud õiget toimeta platseeboainet, mille asemel on kasutatud alumiiniumi või mõnda teist vaktsiini.  Ta ütleb, et "teadusuuringud on olemas olnud pikka aega, kuid inimesed on otsustanud neid mitte vaadata."   

Vaata kuidas ta seda seletab (inglise keeles 1,5 min):

TEADUSTÖÖ:  3–5 kuu vanustel lastel, kes said DTP ja OPV vaktsiini, oli suremus 5 korda suurem kui vaktsineerimata lastel

The Introduction of Diphtheria-Tetanus-Pertussis and Oral Polio Vaccine Among Young Infants in an Urban African Community: A Natural Experiment

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2352396417300464?

https://www.ebiomedicine.com/article/S2352-3964(17)30046-4/fulltext

TEADUSTÖÖ: Lapsed, kes said nii elusvaktsiini kui inaktiveeritud vaktsiini, surid  kolm korda rohkem, kui need, kes said ainult elusvaktsiini. See tähendab 64% suuremat suremust.

Co-administration of live measles and yellow fever vaccines and inactivated pentavalent vaccines is associated with increased mortality compared with measles and yellow fever vaccines only. An observational study from Guinea-Bissau

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0264410X13016630? 

TEADUSTÖÖ: Imikute suremus väheneb vastavalt rutiinselt saadud vaktsiinidooside arvu vähenemisele.  Töös uuriti 33 riigi vaktsiiniannuste ja imikute suremuse korrelatsiooni.

Infant mortality rates regressed against number of vaccine doses routinely given: Is there a biochemical or synergistic toxicity?

Neil Z Miller and Gary S Goldman

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3170075/?fbclid=IwAR1A2gtSAALs7jjPBQTb9S7UMdgsys_XZGNgVIKK6ZTZZ3plGkmWQnhy88c

 

7 TEADUSTÖÖ KOKKUVÕTE: Mitmed imikute vaktsiinid seostuvad dramaatiliselt suurenenud suremusega.

Multiple Infant Vaccines Linked To Dramatically Increased Mortality

http://www.greenmedinfo.com/blog/multiple-infant-vaccines-linked-dramatically-increased-mortality?

KOHTUOTSUS: Vaktsiin põhjustas imiku surma 

Kohtuotsuses teeb kohtunik järelduse: "Pärast tõendite läbivaatamist olen otsustanud, et on palju tõenäolisem kui mitte, et vaktsiinidel oli J.B surmas kaalukas põhjuslik roll, ilma milleta ta poleks surnud. " 

https://ecf.cofc.uscourts.gov/cgi-bin/show_public_doc?2013vv0611-73-0

USA-s on surnud vaktsiinide tõttu 1-100 inimest saja tuhande elaniku kohta (pane tähele, et mitte vaktsineeritu kohta!). 

USA-s on vaktsiinide kõrvaltoimete raporteerimine paremini arenenud kui Eestis. CDC ametlikul kodulehel on võimalik teha VAERS süsteemi otsing ja vaadata kui palju inimesi on vaktsiinide tagajärjel surnud. Süsteem annab vastused alates 1990 aastast. Dr. Bergman teeb selle otsingu allolevad klipis ja saab pika nimekirja 4430 surmajuhtumiga. Arvatakse, et kõrvalmõjude andmebaas kajastab vaid 1% tegelikest juhtudest. Seega võib surmajuhtumeid USA-s olla kuni 100 korda rohkem ehk 443 000.

 

Kui surmajuhtumeid esineks üks miljonist nagu arstid räägivad, siis peaks USAs olema vaid 327 surmajuhtumit. Tegelikult on surnud 1-100 inimest saja tuhande kohta, millele lisanduvad veel invaliidistumised ja püsivad haigused.

JUHTUMID:

Minu mehe venna poeg suri pärast 4. elukuu vaktsiini.

https://www.vaktsiinikahjustus.com/lugu-7

Mu lapse tappis vaktsiinijärgne meningiit, mis on B-hep vaktsiini kõrvalmõju

https://www.vaktsiinikahjustus.com/lugu-34

Mu terve laps viidi vägisi minu juures ära ja tehti vaktsiinid. Ta suri minu käte vahel.

https://www.vaktsiinikahjustus.com/lugu-36

4-nda kuu vaktsiinid tapsid mu beebi 

https://www.youtube.com/watch?v=SUMIWcqlfTw

Mu terve beebi suri pärast vaktsiine

https://www.youtube.com/watch?v=C-n9lC9T2ks 

Meie kahekuune poeg suri pärast vaktsiine

https://www.youtube.com/watch?v=VsdFU8CnoSI  

Vaktsiinid tapsid meie 4 aastase poja

https://www.youtube.com/watch?v=CK2DCfn_osM  

HPV vaktsiin Gardasil tappis mu tütre

https://www.youtube.com/watch?v=BWDKvXkEJFY

Gripivaktsiin tappis noore arsti 

https://www.youtube.com/watch?v=tYn6RSXRvBk  

Gripivaktsiin tappis mu tütre

https://www.youtube.com/watch?v=c0kBnqt9pDI

jne

AUTISM

TEADUSTÖÖ: Vastsündinud poistel, kes said B-hepatiidi vaktsiini, on kolmekordne risk saada autism, võrreldes nende vaktsineerimata eakaaslastega.  Uuriti 3-17 aastaste poiste tervisekaarte, kes olid sündinud enne 1999 aastat. 

"Hepatitis B vaccination of male neonates and autism diagnosis, NHIS 1997-2002." 

Gallagher CMGoodman MS. Stony Brook University Medical Center, NY.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21058170

TEADUSTÖÖ: Raseduse esimesel trimestril gripivaktsiini saanud emade lastel on 25% suurem autimisoht kui neil, kes gripivaktsiini ei teinud

Association Between Influenza Infection and Vaccination During Pregnancy and Risk of Autism Spectrum Disorder.    Zerbo OQian YYoshida CFireman BHKlein NPCroen LA

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27893896

TEADUSTÖÖ: Autisminäitajad kahanevad kui vaktsineeritusega hõlmatus kahaneb. Peale Andrew Wakefieldi avaldust MMR vaktsiini ohtlikkuse kohta 1998 aastal langes vaktsineerimisega hõlmatuse tase Norras, Rootsis ja UK-s, mis hakkas taastuma 2001 ja taastus lõpuks 2004 aastaks. Autismi haigestunute arv kahanes samal perioodil ning taastus koos vaktsineerituse astmega. 

  Töö autorid järeldavad: " "Wakefieldi hirm" on loonud loomuliku eksperimendi, mis võib näidata põhjuslikku seost loote rakuliinist valmistatud vaktsiinide ja autismi spektrihäirete levimuse vahel."

"Epidemiologic and Molecular Relationship Between Vaccine Manufacture and Autism Spectrum Disorder Prevalence." (2015)

Deisher TADoan NVKoyama KBwabye S

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26103708/

TEADUSTÖÖ: Leiti positiivne ja statistiliselt oluline suhe: mida suurem on vaktsineerimist saavate laste osakaal, seda suurem on autismi ja kõnepuuete levimus. Vaktsineerimise suurenemine 1% võrra oli seotud täiendava 680 autistliku või kõnepuudega lapsega. Tulemused näitavad, et kuigi elavhõbe on paljudest vaktsiinidest eemaldatud, võivad teised süüdlased siduda vaktsiinid autismiga.

A positive association found between autism prevalence and childhood vaccination uptake across the U.S. population. (2011)

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21623535

USA Haiguste Kontrolli ja Ennetamise Keskus CDC avaldas 2004 aastal uuringu, millega tõendatakse, et MMR vaktsiin ja autism ei ole omavahel seotud.  10 aastat hiljem 2014 toob CDC töötaja Dr. William Thomson välja dokumendid, mis paluti tal hävitada, kuid mis tõendavad, et CDC võltsis uuringu andmeid.  Töö näitas selget seost MMR vaktsiini ja autismi vahel (eriti mustanahaliste osas), kuid mida varjati.

http://www.youtube.com/watch?v=BArHKVgZqsE

Loe veel

JUHTUMID:

Meie seni terve laps sai autismi peale 10 kuu kolmikvaktsiini. Praegu on ta 19 aastane ja vajab lapsehoidjat.

https://www.vaktsiinikahjustus.com/lugu-15

Peale viimast vaktsiini tekkisid meie lapsele autistlikud jooned ning tal diagnoositi pervasiivne arenguhäire

https://www.vaktsiinikahjustus.com/lugu-16

Pärast MMR vaktsiini meie laps kapseldus, ei reageerinud oma nimele ja kadusid kõik sõnad

https://www.vaktsiinikahjustus.com/lugu-19

Peale 1,2 aastast vaktsiini kadusid kõik sõnad ja hiljem diagnoositi autism.

https://www.vaktsiinikahjustus.com/lugu-30 

Minu poja autism on 100% vaktsiinist

https://www.youtube.com/watch?v=7EPKK0_o55c

13 kuuselt sai meie tütar MMR vaktsiini ning tema areng taandus 1 kuu tasemele

https://www.youtube.com/watch?v=ze_Hlkz8dDs&t=307s

Vaktsiinid tekitasid mu lapsele autismi

https://www.youtube.com/watch?v=CMaP0mF8Tx0

Mu pojal on autism vaktsiinide tõttu

https://www.youtube.com/watch?v=iJIdmougQLA&t=3s

Mu pojad said autismi vaktsiinidest

https://www.youtube.com/watch?v=3nyT0uOct3k

Vaktsiin tekitas mu pojale autismi

https://www.youtube.com/watch?v=EswAyTp7vkQ

Vaktsiinid tekitasid mu pojale autismi ja epilepsia. Ta muutus koheselt.

https://www.youtube.com/watch?v=ic8Iusmh3AI

Ta oli kakskeelne ja pärast vaktsiine oli ta kadunud.

https://www.youtube.com/watch?v=hNW0NY_7ttk

jne

SCLEROSIS MULTIPLEX (hulgiskleroos)

TEADUSTÖÖ: Võimalus haigestuda Sclerosis Multiplexi on 65% suurem 10 aasta jooksul pärast vaktsineerimist HepB vastu.

Evolution of multiple sclerosis in France since the beginning of hepatitis B vaccination 

Dominique Le Houézec

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4266455/

Keele Ülikooli teadlased avastasid esimesed tõendid alumiiniumi ja hulgiskleroosi seose kohta

https://www.news-medical.net/news/2006/02/16/15956.aspx

http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/4724414.stm

 

TEADUSTÖÖ: Sclerosis Multiplexi korral on ajus rohkem kui 10 korda suurem kogus alumiiniumi kui oleks ohutu

https://www.researchgate.net/publication/327123768_Aluminium_in_Brain_Tissue_in_Multiple_Sclerosis

TEADUSTÖÖ: Alates B-hep vaktsiini kasutuselevõtust on toimunud Sclerosis Multiplexi järsk tõus Prantsusmaal

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4266455/

JUHTUMID:

 

KOHTUOTSUS: M:W lasi end vaktsineerida B-hepatiidi vastu. Varsti pärast seda tekkisid tal hulgiskleroosi nähud. Järgnevatel aastatel tema seisund halvenes. Ta suri 2011 aastal. Kaudsed faktilised tõendid näitavad põhjusliku seose olemasolu.

http://curia.europa.eu/juris/document/document.jsf?text=&docid=192054&doclang=ET

 

Teismelised haigestuvad MS-i pärast HPV vaktsiini

https://med.news.am/eng/news/19887/its-officialteens-diagnosed-with-ms-after-gardasil-vaccines.html 

https://www.neurologyadvisor.com/conference-highlights/actrims-2018/multiple-sclerosis-development-in-two-teens-after-hpv-vaccination/

Samal ajal on olemas uurimistöid, mis ei kinnita Sclerosis Multiplexi ja HPV vaktsiini seost:

https://www.mstrust.org.uk/research/research-updates/update150112-HPV-vaccination-cause-MS 

Ma olen 27 a invaliid.  Sain vaktsiinist MS-i ja epilepsia.

https://www.youtube.com/watch?v=LUb95bbqU_k

AUTOIMMUUNSED HAIGUSED - 

ALLERGIAD, DIABEET, ASTMA, ARTRIIT, EPILEPSIA, LUUPUS ....

Kooliõed on mures: igal aastal lisandub klassitäite kaupa krooniliselt haigeid lapsi

    Üha nooremad lapsed haigestuvad diabeeti, põhjused pole siiani selged. 1. tüüpi diabeet, epilepsia, luupus, artriit, tsöliaakia, astma, allergiad. Kooliõpetaja nimetab tüüpilisi koolilaste haigusi.   ....

Kõik need haigused on kirjas vaktsiinide infolehtedel.

TEADUSTÖÖ: Kui esimesel aastal mitte teha DPT vaktsiini, siis oleks 50% vähem astmat, 45% vähem sinusiidi juhtumeid, 54% vähem allergia episoode.

Universal childhood vaccinations: a Faustian bargain?

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11030867 

TEADUSTÖÖ: DPT vaktsiini edasilükkamine vähendab 50% astmajuhtumeid.

Delay in diphtheria, pertussis, tetanus vaccination is associated with a reduced risk of childhood asthma.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18207561

Kuula Dr. David J. Clark selgitust miks ja kuidas vaktsiinid tekitavad autoimmuunhaigusi (inglise keeles, 6 min):

Dr. Suzanne Humphries selgitab teadustöid vaktsiinide ja autoimmuunhaiguste seoste kohta (inglise keeles, 13 min):

EESTI JUHTUMID

Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühingu lood 

Loe Eesti lugusid SIIThttps://www.vaktsiinikahjustus.com/eesti-lood

Eesti juhtumite kirjeldustest leiad kõik ülalnimetatud vaktsiinikahjustused. Ühing loodi alles 21.12.2018. Kolm kuud hiljem on ühingul juba avaldatud 45 südantlõhestavat lugu. Tekib küsimus - kui palju neid tegelikult on? 

 

Ühingu avaldatud lood näitavad selgelt, et vaktsiinikahjustuse esinemissagedus üks miljonist (mida teile arstid räägivad) ei saa mingil juhul tõele vastata. Sel juhul peaks Eestis elama vähemalt 45 miljonit inimest.

Vaktsiinide kõrvalmõjud on palju tõsisemad kui haigused, mille vastu vaktsineeritakse

Vaktsineeritavad haigused on lühiajalised - kõrvalmõju võib sandistada terveks eluks või tappa

VAXXED liikumine

Vaktsiinikahjustusi saanud lapsevanemate algatusel avaldati 2016 aastal film nimega "Vaxxed - kinnimätsimisest katastroofini"

Sellest filmist sai alguse Vaxxed liikumine, mille tegijad sõidavad bussiga ringi ning intervjueerivad lapsevanemaid, kelle lapsed on saanud vaktsiinikahjustusi. Videod lastevanemate tunnistustega on keskmiselt 15-20 minutit pikad, milles kirjeldatakse sündmuste kulgu ja vaktsiinikahjustuste laadi ja ulatust. Kui oskad inglise keelt, siis vaata mõned videod lastevanemate kogemustest Vaxxed YouTube kanalilt.

 

3.07.2017 seisuga on nad kogunud 6639 tunnistust vaktsiinikahjustusest ning enamasti kõik on tõsised. Neid lugusid kuulates näeme, et jutustajate lugu on väga sarnane ja et enamasti ei jõua need lood ametliku käsitlemiseni. 

 

Kui laps kaotab oma kõne, ärksuse ja silmside vahetult pärast vaktsiini saamist ja tekivad ilmselged ajukahjustuse tunnused, siis ütleb arst tavaliselt, et see on juhus ja et sel pole vaktsiiniga midagi pistmist. Seetõttu ei jõua need juhtumid ametlikku statistikasse ning kõrvaltoime teatist ei tehta. Samal ajal on aga just kõrvaltoime teatised ainuke viis kuidas see info jõuaks ametnike ja poliitikute vaatevälja.  


Kuula all lastevanemate tunnistust juhtumist (eestikeelsete subtiitritega), kus igati tervetest ja normaalselt arenenud kolmikutest kõik kolm muutuvad vaktsiini saamise päeva õhtuks nagu pimedaks ja kurdiks ning muutuvad üleöö autistiks. Kuna vanemad keeldusid edasistest vaktsiinidest, siis viskas nende perearst nad oma praksisest välja.

 

Ka see juhtum ei leidnud ametlikku käsitlemist kuigi statistiliselt on täiesti võimatu, et kolm last korraga saaksid autismi ühel ja samal päeval "geneetilistel põhjustel". 
 

Eestis meil ametlikult ei ole ei vaktsiinikahjustusi, ei ravimite kõrvalmõjusid ega ravivigu. Kui see peaks juhtuma, siis on inimene oma murega täiesti üksi ning kogeb vaenulikku ja raudset seina kui püüab oma juhtumit ametlikult ajada.

VAXXED liikumine aitab teadvustada vaktsiinikahjustuste laadi ja ulatust

Soovi korral lisa enda vaktsiinikahjustuse juhtumi kirjeldus lehel "Eesti lood"

Sinu kogemus võib aidata teisi inimesi! Aitäh julguse eest avaldajatele.

bottom of page