top of page
Ei ole õige väide, et vaktsiinide kahjulike kõrvalmõjude kohta pole teadusuuringuid

Kui te juhtute kellegagi arutama vaktsiinide kahjulike kõrvalmõjude üle, siis tõenäoliselt puutute kokku argumendiga, et vaktsiinide kahjulike kõrvalmõjude kohta pole mingeid tõendeid ja see pole teaduslikult tõestatud.

Tegelikult on vaktsiinide kahjulike kõrvalmõjude kohta tehtud tuhandeid teadusuuringuid. Neist uurimistöödest on kirjutatud raamatuid ja muretsevaid küsimusi püsitatud mitmete teadlaste ja autorite poolt juba mitu aastakümmet. 

Nende teadustööde leidmise kergendamiseks on tehtud andmebaas nimega Med Science Research, mille kodulehelt leiate hulganisti teadustöid vaktsiinide kahjulikest kõrvalmõjudest ja seostest erinevate haigustega. Uurimistööd on sorteeritud tähestikuliselt märksõnade järgi ja iga märksõna avab palju uurimistöid.

Samuti on olemas interneti kogumik teadustöödest autismi ja vaktsiinide seosest. Vt. 142 Research Papers Supporting the Vaccine/Autism Link

Ja siin on kokkuvõtted 22 uurimistööst, mis tõendavad, et vaktsiinid ja autismi järsk kasv, on omavahel seotud.  

Siit leiad lühikokkuvõtted 200 erineva teadustööga vaktsiinide kõrvalmõjude kohta. Dokumendil on 357 lehekülge.

Lisaks sellele on sel teemal kirjutatud mitmeid raamatuid, mis koondavad endas infot paljude erinevate teadustööde kohta. Toon mõned neist allpool:

2011 aastal avaldatud "Adverse Effects of Vaccines" , mida saab otse internetist lugeda. Selle raamatu 667 leheküljeline pdf versioon on siin

2016 aastal avaldatud Neil Z Miller'i raamat 400 olulise teadustööga, mis tõendavad vaktsiinide probleeme ohutuse ja efektiivsusega - "Miller's Review of Critical Vaccine Studies: 400 Important Scientific Papers Summarized for Parents and Researcher". Raamatut saab osta Amazonist.

2017 aastal avaldatud Dr. Judy Mikovits'i raamat "Plague - One Scientist's Intrepid Search for the Truth About Human Retroviruses and Chronic Fatigue Syndrome (ME/CFS), Autism, and Other Diseases". Raamatut saab osta Amazonist.

Samuti on selle kohta tehtud mitmeid dokumentaalfilme, mille lingid leiad siit.

Vaktsiinide poolt tekitatud soovimatuid kõrvalmõjusid tõendavad tuhanded teadustööd 
bottom of page