top of page

Vaktsiinikahjustuse kiirabi

Kui olete värskelt teinud vaktsiine ja märkate, et laps ei reageeri enam kõnele, ei vaata otsa, on virilam kui muidu või tekib muid probleeme, siis hea vaktsiinikahjustuse kiirabi vahend on KALAMAKSA ÕLI. See aitab vähendada kahjustuse ulatust kui manustada kohe esimeste sümptomite tekkimisel. Kalamaksa õli seob mürgid ja aitab neid väljutada. Kalamaksaõli võib anda lapsele ka ennetuseks enne seda kui lähete vaktsiine saama.

PURUSTATUD SÖETABLETI MÄHIS süstekohale kohe pärast vaktsiini tegemist aitab vaktsiini mürgid lokaalselt välja tõmmata. Eriti hea oleks seda teha BCG (tuberkuloosi) vaktsiini süstekohale, sest selle vaktsiini koht kipub väga paljudel pikkadeks nädalateks mädanema minema. Söetablett purustatakse ja niisutatakse ning asetatakse süstekohale.

Samuti aitab vaktsiinikahjustuse korral HOMOÖPAATIA. Pöördu oma lähima homoöpaadi juurde. Nad teavad mida teha, sest vaktsiinikahjustused on levinud ja nende poole pöördutakse sellega palju.

Suurepärased ained keha puhastamiseks mürkidest on NANORÄNI ja NANOTSEOLIIT. Nano-osakesed on väga väikesed, mistõttu pääsevad väga sügavale ning puhastus on põhjalik.

 

Alumiiniumi puhastuseks kehast on lihtsaim viis juua nanoräni sisaldavat Fiji või Ferrarelle vett.  Fiji vesi sialdab 92 mg/l ja Ferrarelle vesi sisaldab 85 mg räni ühe liitri kohta. Ferrarelle on ka hea kaltsiumiallikas, sisaldades 400 mg kaltsiumi liitri kohta. Fiji vesi sisaldab 18 mg/l kaltsiumi. Samas on Fiji vees 0,23 mg/l fluoriidi, mida Ferarelles pole märgitud.

Hea ja puhas nanotseoliidi toode on Advanced TRS, mis annab väga häid tulemusi vaktsiinimürkide eemaldamisel ning laste käitumis- ja tähelepanuhäirete, kõneprobleemide ja autismi nähtude kõrvaldamisel. Seda pihustatakse suhu maksimaalselt 5 x päevas ja mida saab osta pritsepudelis. Tarvitamine võib tekitada detox nähtusid. Sel juhul vähendatakse pihustuste arvu.

Kui teie lapsel on juba tekkinud vaktsiinikahjustusi, siis liituge Advanced TRS gruppidega FB-s, kus saab selle kohta rohkem infot ning toodet tellida.

Eestikeelne grupp - Advanced TRS - Eesti

Ingliskeelne grupp - TRS- A Safe Heavy Metals Detox

Ingliskeelses grupis postitab igal nädal keegi videosid või pilte oma lastest, kelle autisminähud (ei kõnelenud, otsa ei vaadanud, jonnis palju, ei maganud jne), toidutalumatused, allergiad jmt on kadunud juba lühikese aja jooksul pärast TRS tarvitama hakkkamist.

Vaktsiinijärgsete autisminähtude tekkimisel aitab TSINK. Teadusuuringud on leidnud, et isegi väike kogus (4 mg) lisatud tsinki päevas aitab vähendada põletikku ja kaitsta DNA-d edasisest hävingust.

Artikkel: Small increase in dietary zinc stops DNA from deteriorating

https://www.medicalnewstoday.com/articles/315070.php?iacp

Uuring: A moderate increase in dietary zinc reduces DNA strand breaks in leukocytes and alters plasma proteins without changing plasma zinc concentrations

http://www.childrenshospitaloakland.org/Uploads/Public/Documents/Media/PDF-Media/Am%20J%20Clin%20Nutr-2016-Zyba-ajcn.116.135327.pdf

Vaktsiinikahjustuse kiirabiks kasutada:

- kalamaksa õli

- söetableti mähis

- homoöpaatia

- nanotseoliit

- nanoräni

- tsink

Vaktsiinidest tervenemine

 

Vaata dokumentaalfilmi "Vaktsiinidest tervenemine" (eestikeelsed subtiitrid, kestab 1 tund)

Meditsiinidoktor ja homöopaat dr Toni Bark annab põhjaliku ülevaate vaktsiinikahjustuste olemusest, erinevatest raviviisidest ja oma patsientide edulugudest.

- Klassikaline homoöpaatia

- Autonoomse närvisüsteemi regulatsioon (elektro-magnetiline mõjutamine näiteks Physiokey-ga)

- Keha õpetatakse tootma ketoone dieedi (ketogeenne dieet) ja liikumisega 

- Kannabinoidid

- Alumiiniumi detox räniga (Fiji, Ferrarelle vesi)

- Soolestiku mikrofloora toetamine (probiootikumid, taimsed kuidained)

- Psilotsübiini mikrodoosid

- Detox tegevused ja toidud (seleenisisaldusega), kaug-infrapuna, saun

- Vältida pestitsiide sisaldavaid toite

- Head rasvad (avokaado, pähklid, tahhiini, ghee, kakaovõi jm)

- Atsetüülsüsteiin, C-vit, alfa-lipohape

- Hingamistöö (nn tulehingamine), külma veega karastamine

- Edaspidistest vaktsiinidest keeldumine 

Kuidas keha raskemetallidest puhastada?

Vaktsiinidega saadud ja olmemürkidest vabanemiseks on internetis infot paljude erinevate detox programmide kohta. Kui guugeldad kasutades otsingusõnana "detox program" leiad palju erinevaid viise puhastumiseks.

Parimad vahendid keha puhastamiseks mürkidest on:

 • Füüsiline aktiivsus

 • Saun ja higistamine

 • C vitamiin

 • Räni rikas mineraalvesi

 • Tseoliit
 • Klorella

 • Küüslauk

 • Kookosõli

 • Võilill

 • Linaseemned

 • Punapeet

 • Greipfruut

 • Puhastava toimega ravimtaimeteed (hibiscus)

 • Probiootikumid

 

Siin selgitused koos teadusuuringutega: http://www.eatthis.com/best-foods-instant-detox

Ained Alumiiniumi väljasaamiseks ajust:

 • Tseoliit

 • Räni

 • Glütsiin

 • Tauriin

 • Letsitiin

 • E Vitamiin

 • Quertsetiin

 • Kurkumiin

 • Seleen

 • Atsetüül karnitiin

 

Siin selgitused koos teadusuuringutegahttp://vaccinepapers.org/nutrients-preventing-aluminum-toxicity/

Hea artikkel ja video alumiiniumi väljaajamiseks kehast:

http://realfarmacy.com/mineral-waters-remove-aluminum-from-brain

TAIMED, mis aitavad väljutada raskemetalle (Dr. Sarah Brewer'i ja Anthoni Williams raamatute kohaselt). Iga päev tarbida järgmist seitset taime:

Atlandi punavetikas (Palmaria palmata, ingli k dulse) – seob elavhõbedat, seatina, alumiiniumi, vaske, kaadmiumi ja niklit. Atlandi punavetikas läbib vere-aju barjääri. Erinevalt teistest vetikatest suudab punavetikas iseseisvalt elavhõbeda eemaldada. Siseneb keha sügavustesse, varjatud kohtadesse, otsides üles elavhõbeda, sidudes selle ja mitte vabastades enne, kui see kehast väljub.

 

Odraorase mahlaekstrakti pulber – tõmbab raskmetallid välja põrnast, soolestikust, pankreasest ja suguelundkonnast. Odraorase pulber valmistab elavhõbeda ette täielikuks absorbtsiooniks Spirulina poolt.

Spirulina – tõmbab raskmetallid välja ajust, kesknärvisüsteemist ja maksast ning absorbeerib odraorase pulbri ekstraheeritud raskmetallid.

 

Metsmustikad – tõmbavad raskmetallid välja ajust. Samuti tervendavad ja parandavad kõik tühimikud, kust raskmetallid on eemaldatud, mis on eriti tähtis ajukoele. See on kõige võimsam toit Alzheimeri tõve tagasipööramiseks.

Võilill – paneb vere käima ja organid radiatsioonist, toksilistest raskmetallidest, DDTst ja muudest mürkidest puhastuma. Võilillejuur detoksifitseerib eriti sügavalt tiheda-koelisi organeid nagu põrna, maksa ja peaaju. Võilill on profülaktiline vahend praktiliselt kõigi haiguste vastu ja eriti hea on see eesnäärmele.

 

Takjajuur – takjajuurel on võime puhastada toksiinidest maksa sügavaimat südamikku, pehmendada tihket ja stagneerunud maksa, kõrvaldada maksast toksilisi hormoone, mis on pääsenud sisse välistest allikatest nagu metallid, plastmaterjalid, herbitsiidid ja fungitsiidid. Takjajuur taastab Epstein Barri, vöötohatise, HHV-6, tsütomegalo-viirusest, kahjulikest bakteritestussidestseentest ja teistest patogeenidest kurnatud maksa laengu. Maksa toetavad ka takjajuures sisalduvad fütokemikaalid, mis vähendavad tsüstide ja liidete tekkimist ning parandavad maksast leiduvat armkude, lisaks puhastavad need maksasagaraid.

 

Maarjaohakas (Inglise k Milk Thistle). – on võimas maksatoetaja puhastuse ajal. Maarjaohakas suurendab maksa vastupanuvõimet, tugevdab sapi moodustumist ja eritumist ning mõjub hästi seedetraktile. See taim soodustab tõhusalt maksa taastumist ja soodustab maksa innervatsiooni. Innervatsioon on mistahes organi või koe varustamine närviimpulssidega närvirakkude ja närvikiudude kaudu, tagades nende ühenduse kesknärvisüsteemiga. Lisaks aitab maarjaohakas maksa tervendada kollatõve puhul, ravimitest või mürkidest tekkinud kahjustuste puhul (ka radiatsioonist tingitud kahjustused).

 

Kõik need seitse võimsat raskmetalle eemaldavat taime jätavad kehasse suurel hulgal olulisi toitaineid, parandavad raskemetallide tekitatud kahjustusi ning taastavad keha.

Mõned detox retseptid:

 • Punapeedi, greipfruudi, granaatõuna, sidruni mahl ingveri ja detox teega

 • Klorella (1 tl) ja kookosõli (1 spl) tee (100 gr kuuma veega)

Veel retsepte:

http://www.foodmatters.com/recipes

Kuidas teada saada kui palju metalle kehas on?

Kodulehe lugeja küsib: "Postimehe stuudio saates rääkis üks naine, et ta oli vereproovid või juukseproovi saatnud Peterburi laborisse (raskemetalli sisaldus ja mineraalainete puudused). Kas te teate, mis labor see täpsemalt on ja kuidas nende teenuseid kasutada saab?"

Kõnesolevaid teste on võimalik tellida TERVISTAVAST STUUDIOST (Pärnu). Mikroelementide testid saadavad nad Moskva Biomeditsiinikeskusse (ISO sertifitseeritud labor), mitte enam Peterburgi.  JUUSTE SPEKTRAALANALÜÜS 25 mikroelementi maksab 140 eur ja 40 mikroelementi maksab 195 eur. Analüüs näitab ülima täpsusega, mis on puudu, mis on üle ja kui palju normaliseerimiseks juurde võtta.  St.Peterburgi saadetakse süljetestid parasiitide ja seente toksiinidele, mida probleemide korral võib ka kaaluda.  

Eestis on võimalik teha mitmeid erinevaid teste ka SynLab (Tallinn) laboris. Vaata, milliseid uuringuid nad teevad siit.

Nimekirjas viimaste hulgas on raskemetallide pakett uriinist. Maksab 150 EUR. Sellega määratakse uriinist 21 enam levinud potentsiaalselt toksilise raskemetalli sisaldust, milleks on alumiinium, arseen, boor, vismut, kaadmium, koobalt, vask, kuld, indium, plii, mangaan, elavhõbe, molübdeen, nikkel, pallaadium, plaatina, hõbe, tallium, tina, uraan ja tsink. Kasutada tuleb steriilset topsi ja keskjoa uriini (ehk esimene ja viimane tilk tuleb mujale lasta). Analüüsid saadetakse Saksamaale ning vastuse saab 7 päeva pärast.

Samal ajal aga ei ole uriiniproov võib-olla kõige parem, sest kui metallid on juba uriinis, siis see tähendab, et nad tulevad välja ning keha saab mürgiste ainetega ise toime. Analüüsiga saab määrata kas teie igapäeva keskkonnas või toidus on neid aineid ülemäära palju.

SynLab teeb ka analüüsi juustest, mis näitab kehasse talletunud metallide sisaldust. Alumiinium juustest ja elavhõbe juustest mõlemad maksavad 63,94 eur. Ainus tingimus on see, et analüüsiks kasutatav juus ei tohi olla värvitud.

bottom of page